Sprzedaż

Alfa Poland jest autoryzowanym dystrybutorem materiałów oraz urządzeń przemysłowych następujących firm:

TEAFLEX

Producent wysokiej klasy systemu do prowadzenia i osłony kabli elektrycznych w pojazdach kolejowych, branży automotive, halach produkcyjnych, na konstrukcjach maszyn, stosowanego wszędzie tam, gdzie istnieje możliwość uszkodzenia kabli oraz wymagany jest estetyczny wygląd instalacji.

DETASULTRA

Systemy przepustów kablowych charakteryzujących się dużą szczelnością IP66 i łatwością montażu, którego zadaniem jest organizacja przewodów w szafach sterowniczych, maszynach przemysłowych czy sprzęcie elektrycznym. Wymiary produktów są dostosowane do aplikacji obecnie stosowanych na rynku, dodatkowo przepusty DetasUltra wyróżnia modułowy system wkładek, który pozwala klientowi na spersonalizowany dobór wkładek dla danej ramki.

CLECO

Producent światowej klasy urządzeń elektrycznych oraz pneumatycznych, a także narzędzi ręcznych i akcesoriów przemysłowych. Z szerokiej gamy produktów firmy specjalizujemy się w dostawie w pełni programowalnych wkrętarek elektrycznych EC przewodowych i bezprzewodowych Cleco oraz Cleco DGD ze sterownikami mPro, a także wkrętarek pneumatycznych Cleco.

JÄGER HANDLING

Producent zaawansowanych systemów ramion reakcyjnych redukujących ciężar narzędzi dokręcających oraz siłę reakcji działającą na operatora.

W zależności od zastosowania producent oferuje kilka wersji urządzeń: Carbo Arm, Handy Flex, Handy Lift oraz Handy Arm dostępnych również w wersjach z kontrolą pozycji.

CLECO – autoryzowany serwis wkrętarek

Współpraca z koncernem Apex Tool Group w zakresie obsługi i uruchomienia stanowisk dokręcania na terenie Polski, była podstawą do otrzymania w 2006 roku autoryzowanego przedstawicielstwa na serwis.

Skontaktuj się z nami

Dyrekcja | Dział kadr | Dział handlowy | Dział techniczny | Dział produkcji

ALFA POLAND Sp. z o. o.
ul. Węglowa 59
43-300 Bielsko-Biała, Polska

tel. +48 33 488 55 00
fax. +48 33 488 55 01
alfapoland@alfapoland.pl

Siedziba administracyjna

ALFA POLAND Sp. z o. o.
ul. Grażyńskiego 141
43-300 Bielsko-Biała, Polska
NIP 9451531922